0
0
logo

کاربر جدید هستید؟ ثبت نام در سایت


ورود به سایت

لطفا از مرورگرهای مطمئن و بروز مانند گوگل کروم و فایرفاکس استفاده کنید.

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
×

قبلا عضو شده اید؟ ورود به سایت


عضویت در سایت

×

هر به راه افتادنی رسیدن نیست،       برای رسیدن چاره ای جز به راه افتادن نیست

برای شروع نباید عالی باشی!    اما برای اینکه عالی باشی باید شروع کنی.

1- باورها،عوامل شکل گیری بارو و ساخت باورهای قدرتمند کننده

خیلی ساده باورها یعنی افکاری که بارها و بارها از طریق مختلف خانواده، دوستان، رسانه، فرهنگ و جامعه تکرار شده و روی عملکرد ما بسیار تاثیر گذار است و اولین وظیفه شما شناخت باورها محدود کننده شما است و در مرحله بعدی باورهای قدرتمند کننده را جایگرین باورهای قدیمی خود کنید. برای ایجاد تغییر باید از این جا شروع کنید.

2- انضباط فردی و عملگرایی

تعاریفی از انضباط فردی:

یعنی توانایی انجام کاری که باید انجام بدهید،در زمانی که باید انجام بدهی؛چه بخواهید و چه نخواهید.تسلط بر خود، کنترل خود، از خود گذشتگی، لازمه انضباط فردی به تعویق انداختن زمان برآوردن آرزوها است.

پیشنهاد ما کارکردن روی انضباط فردی برای ساختن باورهای قدرتمند کننده است. و هنگامی که باورهای درست را ساختید ناخودآگاه عمگرا می شوید.

3- چگونه فکر و عمل کنید؟

به قول وین دایر: ما توانایی فکر کردن نداریم و ما فقط انتخاب می کنیم و افکار را به رودخانه ای تشبیه کرده و ما از آن رودخانه افکار برمیداریم و اگر حس خوبی نداشتید آن فکر ار رها کیند و فکری را انتخاب کنید که به شما حس خوبی بدهد و برای عمل کردن هم طیق تحقیقاتی خانم مل رابینز: هر ایده یا فکر به ذهن تان آمد، اگر تا پنچ ثانیه کار عملی برای آن انجام دهید به احتمال زیاد به نتیجه خواهد رسید.

4- برنامه ریزی ناخودآکاه

زیگموند فروید: عصب شناس اتریشی، ذهن را به کوه یخی تشبیه کرده که نوک کوه در که قابل رویت است را ذهن حودآگاه نامیده و بخش بسیار بزرگی که قابل رویت نیست را ضمیر ناخودآگاه نامیده که 97% درصد رفتاهای ما توسط ضمیر ناخودآگاه کنترول می شود.  و زبان ضمبر ناخودآگاه تکرار است.

5- قوانین جهان هستی

جهان هستی با قوانین ثابت کار می کند. و جهان به صورت سیستماتیک کار می کند و قوانین جهان بدون تغییر است قوانینی مثل: قانون شکر گزاری، قانون بخشش، قانون خلا و خیلی از قوانین دیگر

6-قانون آفرینش جهان هستی

استفاده آگاهانه و نا آگاهانه از قوانین یعنی آفرینش زندگی و آفرینش زندگی یعنی خلق جهان هستی