0
0
logo

کاربر جدید هستید؟ ثبت نام در سایت


ورود به سایت

لطفا از مرورگرهای مطمئن و بروز مانند گوگل کروم و فایرفاکس استفاده کنید.

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
×

قبلا عضو شده اید؟ ورود به سایت


عضویت در سایت

×

 

سلام، اسکندر نوری زاده هستم و از شما دوست عزیز بی‌نهایت سپاسگزارم که از سایت گروه آموزشی نوری زاده بازدید می‌کنید.
زندگی من به دو بخش تقسیم می‌شود:

بخش اول اینه که من نمی‌دانستم می‌توانم زندگی خودم را خلق کنم که در آن بخش از زندگی من بسیار سخت کار می‌کردم تا به آرزوهایم برسم آن روزها همیشه از نظر جسمی مریض بودم،مریضی‌های عجیب و غریب می‌گرفتم که خودم و اطرافیان تعجب می‌کردیم که این چه نوع بیماریه، کارگر ساختمان بودم و با کار کردن زیاد به یک مرحله بالاتر صعود کردم که می‌شود استا کار به همین ترتیب کارم را ادامه دادم و شدم پیمانکار اجرایی ساختمان.
وقتی به آن روزها فکر می‌کنم به یاد میاورم که همیشه کارها را به زیر قیمت می‌‌گرفتم و شبانه روزی کار می‌کردم تا بتوانم سود کنم و در بیشتر مواقع هم نمی‌توانستم پولم را از کارفرما ها وصول کنم خلاصه در بخش اول زندگیم رابطه‌ی نامناسبی با کارفرماها، پرسنلم، دوستانم، خانواده و خودم داشتم و وضعیت بسیار بد مالی را تجربه می‌کردم ،از نظر جسمی بیمارهای زیادی داشتم و رابطه بسیار دوریی با خداوند داشتم.
ولی در بخش دوم زندگیم اتفاقات خوب زیادی رخ داد من فهمیدم که می‌توانم زندگی خودم را خودم خلق کنم و می‌توانم هر آن چیزی را که بخواهم داشته باشم یعنی با دوره‌های موفقیت آشنا شدم یادمه اولین دوره ای که ثبت نام کردم پولش را قرض گرفتم و در آن دوره شرکت کردم و هر آنچه را که می‌گفتند با جان دل گوش می‌کردم و تمرینات مربوط به آن دوره را انجام می‌دادم .
در همان دوره بودم که فهمیدم من هم می‌خواهم در مورد این‌که چطور به خواسته‌هایمان برسیم برای دیگران صحبت کنم. و بعد از آن دوره چهار سال وقت گذاشتم تحقیق و بررسی کردم که چطور میتوانیم خالق زندگی خودمان باشیم و به نتایج فوق‌العاده ای رسیدم.
فهمیدم دنیا یه سری قوانین محکم و بدون تغییر دارد که اگر من اگر بتوانم درست از این قوانین استفاده کنم می‌توانم هر طور که دلم بخواهد زندگیم را خلق کنم. و برای خودم در زمینه رشد شخصی صاحب سبک شدم که می‌توانم به انسان‌ها که مشتاق هستند کمک کنم تا راحت‌تر به خواسته‌هایشان برسند و خوشبختی را احساس کنند.
من در مورد قوانین محکم و بدون تغییر خداوند که برای این جهان وضع کرده آموزش می‌دهم و این که چطور عزت‌نفس کم شده یا گم شده خود را پیدا کنیم و در نهایت چطور با خداوند ارتباط برقرار کنیم.
به نظر من دانستن این موارد که قوانین جهان هستی چیست و من چطور عزت نفس را در وجودم ایجاد کنم و چطور با خداوند ارتباط برقرار کنم پایه و اساس هر موفقیتی هست. و این باور و دیدگاه میتونه شما را به هر آنچه که در ذهنتان دارید برسونه.
هدف من از آموزش دادن این مباحث این است که بتوانم به دیگران کمک کنم تا با یاد گرفتن پایه و اساس موفقیت از زندگی خودشان لذت ببرند و با تمام وجودشان احساس خوشبختی کنند.

و به اعتقاد من این مهمترین موضوع دنیاست

دوست دار شما :اسکندر نوری زاده

 

 

ما در گروه آموزشی نوری‌زاده در رابطه با شناخت قوانین زندگی کار می‌کینم قوانین ثابت و محکم خداوند که در جهان وضع کرده و اصلا هم مهم نیست که آگاهانه و ناآگاهانه از این قواینن استفاده کنید همیشه جواب داده و خواهد داد

ما در گروه آموزشی نوری‌زاه دنبال اصل کارکرد دنیا و قوانین جهان هستی هستیم بعد از درک نوع کارکرد دنیا و قوانین جهان هستی مرحله اول کار کردن روی عزت نفس و اعتماد بنفس هست و مرحله بعدی روی روابط کار کینم و مرحله بعدی روی هدف گذاری و درنهایت شناخت قوانین و شناخت خودت بالا بردن عزت نفس و اعتماد بنفس و گره زدن آنها به هدفی مشخص پول و شغل و… وارد زندگی ما خواهد شد.

ما در گروه آموزشی نوری‌زاده این مراحل را به صورت ساده کاربردی و عمیق و قدم به قدم آموزش می‌دهیم

✔️ توسعه فردی، (life coach)

???? سبک شخصی

???? شناسایی قوانین طلایی زندگی????

???? قانون رهایی، قانون فروانی،قانون شکرگزاری، قانون بخشش و…

???? نوع کار کرد دنیا(شناخت و درک قوانین محکم و تغییر ناپذیری جهان هستی)

✔️ عزت نفس
???? اعتماد بنفس
???? ارتباط موثر
???? هدف گذاری
⭕️ پول،درآمد و روبط و سلامتی و… نتیجه ارتباط درست با خودتون و آدم هاب اطرافیانتان هست.

???? باورهای ما نتایج زندگی ما را رهبری
می کنند????

???? من چه کمکی به شما خواهم کرد ????

5⃣ گام من????????

1⃣ شناسایی باورها
2⃣ شناسایی نقاط قوت
3⃣ شناسایی اهداف
4⃣ تدوین برنامه توسعه فردی
5⃣ پیگری و کنترل و ارزیابی

هر سوالی درباره محصولات و دروه‌ها داشتید با دفتر ما تماس بگیرید.

.